Kontakt

Stowarzyszenie Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego

STKZD 42-500 Będzin
ul. Małachowskiego 29
tel. +48 795 422 561

e-mail do Zarządu STKZD
orlowska.stkzd@gmail.com

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
"Sercem pisane"

Sercem pisane" to tytuł najnowszego tomiku poezji Danuty Augustyn, którego promocja odbędzie się W piątek 23 listopada o godz.17-tej w kawiarni Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Spotkanie poprowadzi Krystyna Kozdroń a oprawę muzyczną zapewni Jerzy Kołodziej z klubu osiedlowego "Helikon".
Serdecznie zapraszamy!

 

Kalejdoskop marzeń

„Kalejdoskop marzeń” to wystawa malarstwa i ceramiki Teresy Wiekiery, którą można oglądać do 16.11.2018 w Bibliotece na Piaskach. Finisaż wystawy odbędzie się 14.11.2018 roku o godz. 17:00 w siedzibie Filii nr 2 MBP Czeladź-Piaski ul.Nowopogońska 227. Serdecznie zapraszamy.

"Świerszcze w czekoladzie"

25 października 2018 roku o godz. 17-tej gościem Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie będzie Jolanta Wychowaniec, poetka i  malarka. Podczas spotkania zaprezentuje swoje wiersze pochodzące z najnowszego tomiku poetyckiego "Świerszcze w czekoladzie". Oprawę muzyczną zapewni Chór "ITERUM" z Ośrodka Kultury w Będzinie oraz Miro Witek, który zaśpiewa własne utwory z towarzyszeniem gitary.

 

Wystawa Fotografii Wojciech Skórka - Pocztówka z Wietnamu

Konkurs Literacko Plastyczny "Znaszli ten kraj"

Pobierz pliki na konkurs literacko plastyczny:

 

Regulamin konkursu "Znaszli ten kraj"

 

Oświadczenie STKZD

 

 

Stulecie Amatorskiego Ruchu Plastycznego

Zapraszamy na 1. Będziński Festiwal Fotografii

Serdecznie zapraszamy na 1. BĘDZIŃSKI FESTIWAL FOTOGRAFII, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 29 września 2018 r. w Pałacu Mieroszewskich w Będzinie.

Więcej informacji na stronie muzeum - Zapraszamy na 1. Będziński Festiwal Fotografii

 

FESTIWAL LUDZI AKTYWNYCH

Zapraszamy wszystkich twórców do wystawienia swoich prac w dniu 22 września 2018 od godz. 12-tej podczas Festiwalu Ludzi Aktywnych na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej (teren za Pałacem Kultury Zagłębia).

 

SPOTKANIE AUTORSKIE Z KRYSTYNĄ BORKOWSKĄ

Odbiór prac z Art Passion Festival

Zwracamy się z prośbą o odbiór prac z Art Passion Festival w siedzibie stowarzyszenia 42-500 Będzin ul. Małachowskiego 29 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym  +48 795 422 561

Benefis Teresy Orłowskiej

autor: Marek Orłowski

Wygenerowano w sekund: 0.04
5,914,217 unikalnych wizyt