WSPIERAJĄ NAS
POZNAJEMY ZAGŁĘBIE


E-book o historii Zagłębia Dąbrowskiego:

Projekty Realizowane
Społeczność
Polecamy
Apel do mediów o uszanowanie różnorodności województwa

Strona Piotra Bieleckiego

Aktualności

Kolej na Pyrzowice !
FdZD 15.11.2008
Stowarzyszenie Forum dla Zagłębia Dąbrowskiego z dużym zainteresowaniem zapoznało się z koncepcją budowy linii kolejowej łączącej stolicę województwa, Katowice z portem lotniczym w Pyrzowicach.

Wyrażamy duże zadowolenie, że w koncepcji tej linia kolejowa do lotniska ma przebiegać przez obszar Zagłębia Dąbrowskiego. Jesteśmy stowarzyszeniem regionalnym i z oczywistych względów popieramy i będziemy popierać wszelkie inicjatywy zmierzające do rozwoju naszego regionu, a których tu z różnych względów bardzo brakuje.Przy poparciu tej koncepcji braliśmy jednak przede wszystkim pod uwagę jej logikę, spójność i rzetelność, oraz realne możliwości jej realizacji. Twórcy koncepcji w doskonały sposób przedstawili poważną argumentację za takim właśnie przebiegiem tej trasy.

Oceniając bardzo wysoko przesłanki obiektywne dotyczące budowy trasy w tym kształcie, oraz uważając, że ta inwestycja może przyczynić się do zrównoważonego rozwoju także i tej części województwa śląskiego zwracamy się z apelem do wszystkich o poparcie dla tej koncepcji.

W uzgodnieniu z panem Ireneuszem Dylczykiem i za jego aprobatą zapraszamy na stronę. http://www.pasazer.com/knp/popieram.php na której można zapoznać się dokładnie z całą koncepcją przebiegu trasy, oraz można zagłosować za nią, o co gorąco, jako FdZD apelujemy !
Dziękujemy, w naszym i w jego imieniu za każdy głos poparcia !
2 odpowiedzi
Komentarze

#1 | mcitp dnia czerwca 17 2010 05:41:25
Top-ranking MCSE Certification provides knight service after sale. Also Pass4sure will help the customers to solve problems related to the MCTS Certification. Only if our customers satisfy with our MCTS Certification, so that we can have the continuous development.
#2 | congcong dnia lipca 06 2010 04:34:04
.The excellence and superb performance in the form of precision design is what that Make our replica watches one of the best seller, replica watches provide you a huge selection of Replica A Lange & Sohne watches for you to choose.replica watches has become the shopping paradise for fashion enthusiasts.Replica Cartier Ballon Bleu Watches
Replica Cartier 21 Must De Cartier Watches
Replica Cartier La Dona Watches
Replica Cartier Tank Watches
Replica Cartier Pasha Watches
Replica Cartier Santos Watches
Cartier Roadster Replica Watches
Omega Seamaster Replica Watches
Replica IWC Pilot Watches
Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Region w pigułce
Historia
Obszar i granice
Herb i barwy
Ludzie
Legendy i podania
Muzea i galerie
Kinematografia
Ciekawostki

Kącik Regionalisty

Doł±cz do nas
czyli zapraszamy
do działania

Wesprzyj
nasze
działania

Warte czytania
Nasi partnerzy
_

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
statystyka