WSPIERAJĄ NAS
POZNAJEMY ZAGŁĘBIE


E-book o historii Zagłębia Dąbrowskiego:

Projekty Realizowane
Społeczność
Polecamy
Apel do mediów o uszanowanie różnorodności województwa

Strona Piotra Bieleckiego

Aktualności

FdZD rekomenduje Stanisława Czekalskiego do Rady Seniorów Miasta Sosnowca
Michał Kusiak 24.11.2017
Obecność Stanisława Czekalskiego w sosnowieckiej Radzie Seniorów jest jak najbardziej wskazana gdyż podmiot ten wzbogaci się o osobę o wyjątkowych walorach i kwalifikacjach, dobrego organizatora, i przewodnika turystycznego.
Zachęcamy wszystkich pełnoletnich mieszkańców Sosnowca do oddania na niego swojego głosu w najbliższych wyborach do sosnowieckiej Rady Seniorów.
Wybory do Rady Seniorów Miasta Sosnowca odbędą się w najbliższy poniedziałek - 27 listopada 2017 roku w budynku Urzędu Miejskiego przy Al. Zwycięstwa 20, w godzinach 10.00 - 17.00 w sali 221, piętro I.

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do udziału w głosowaniu pełnoletnich mieszkańców miasta Sosnowca. Pamiętaj by mieć przy sobie dowód osobisty, potwierdzający tożsamość.

Biogram naszego Kandydata:
Czekalski Stanisław - (lat 68) Absolwent Technikum Energetycznego oraz Wydziału Górniczego Politechniki Śląskiej. Ukończył Studium Turystyki na Uniwersytecie Łódzkim oraz Marketing na AE w Krakowie.
Zagłębiowski regionalista. Aktywny członek stowarzyszenia regionalnego Forum dla Zagłębia Dąbrowskiego. Członek PTTK i były, wieloletni prezes sosnowieckiego Oddziału tej organizacji. Przewodnik Beskidzki. Animator turystyki pieszej i rowerowej. Organizator wielu imprez turystycznych; wycieczek, rajdów, obozów młodzieżowych w Polsce, Czechach i Słowacji. Organizator imprez turystycznych dla seniorów oraz dla osób niepełnosprawnych. Jego umiejętności gry na gitarze i śpiewu wielokrotnie i wyjątkowo ubarwiały róże spotkania turystyczne których był organizatorem lub tylko uczestnikiem.

Autor przewodników po Sosnowcu i Zagłębiu Dąbrowskim oraz innych publikacji. Współautor Krajoznawczej Odznaki Miasta Sosnowca oraz szlaków turystycznych, pieszych i rowerowych w tym mieście.
Jest autorskim pomysłodawcą zagospodarowania turystycznego Trójkąta Trzech Cesarzy. Jego wieloletnia walka o TTC dała efekt w postaci obecnego wyglądu tego miejsca , przyciągającego liczne rzesze zwiedzających z całej Polski. S. Czekalski kontynuuje swoje działania zmierzające do uczynienia z Trójkąta Trzech Cesarzy produktu turystycznego, wyjątkowego w skali ponadlokalnej.

Aktywnie wspiera projekt budowy Bulwaru Czarnej Przemszy oraz idee wykorzystania brzegów pozostałych sosnowieckich rzek dla celów krajoznawstwa, turystyki i rekreacji.
Jest dobrym, kwalifikowanym i doświadczonym organizatorem publicznych spotkań i wydarzeń.


0 odpowiedzi
Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Region w pigułce
Historia
Obszar i granice
Herb i barwy
Ludzie
Legendy i podania
Muzea i galerie
Kinematografia
Ciekawostki

Kącik Regionalisty

Doł±cz do nas
czyli zapraszamy
do działania

Wesprzyj
nasze
działania

Warte czytania
Nasi partnerzy
_

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
statystyka