WSPIERAJĄ NAS
POZNAJEMY ZAGŁĘBIE


E-book o historii Zagłębia Dąbrowskiego:

Projekty Realizowane
Społeczność
Polecamy
Apel do mediów o uszanowanie różnorodności województwa

Strona Piotra Bieleckiego

Aktualności

Polecamy w Zagłębiu ! - Jura Rock Festiwal 2011
Dariusz Jurek 12.03.2011
W dniach 28-29 kwietnia 2010 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbędzie się trzecia już edycja “Jura Rock Festiwal”. W ramach festiwalu odbędzie się zarówno przegląd amatorskich zespołów muzycznych jak i koncerty festiwalowe zaproszonych zespołów. Tegoroczną gwiazdą imprezy będzie zespół Oddział Zamknięty.

- Jeśli chodzi o przegląd to ma on charakter konkursu, a skierowany jest on do amatorskich zespołów, chcących zaprezentować swoje zdolności muzyczne w różnych odmianach muzyki rockowej, jak na przykład hard rock, pop rock, blues, punk rock, itp. Przegląd jest również okazją do zaprezentowania dorobku zespołów, wymiany doświadczeń wykonawców oraz zaprezentowania swojej pracy przed profesjonalnym Jury – informuje Grzegorz Piłka, dyrektor MOK Łazy.

Przegląd składać się będzie z dwóch etapów: wstępnych eliminacji na podstawie nadesłanych materiałów demo oraz finałowych przesłuchań konkursowych zakwalifikowanych zespołów, które odbędą się 29 kwietnia 2011 roku od godziny 12.00. Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce tego samego dnia podczas koncertu finałowego o godz. 20.00. Festiwal zakończy się koncertem legendy polskiego rocka, zespołu Oddział Zamknięty.

- Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 kwietnia 2011 roku. Zainteresowani mogą uzyskać szczegółowe informacje na stronach internetowych Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach (www.moklazy.pl) oraz samego festiwalu (http://www.jurarockfestiwal.pl) – dodaje Grzegorz Piłka.
0 odpowiedzi
Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Region w pigułce
Historia
Obszar i granice
Herb i barwy
Ludzie
Legendy i podania
Muzea i galerie
Kinematografia
Ciekawostki

Kącik Regionalisty

Doł±cz do nas
czyli zapraszamy
do działania

Wesprzyj
nasze
działania

Warte czytania
Nasi partnerzy
_

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
statystyka