Zapraszamy na finisaż wystawy 29 czerwca 2018 roku godz. 17:00
Dodane przez mariusz dnia Czerwiec 24 2018 16:46:30

 

III Międzynarodowy Zagłębiowski Festiwal Sztuki
ART PASSION FESTIVAL – 2018

 

Zapraszamy na finisaż wystawy 29 czerwca 2018 roku godz. 17:00 do Restauracji Belvedere (w Pałacu Schoena) w Sosnowcu ul. Chemiczna 12, gdzie prezentowane będą prace niżej wymienionych uczestników festiwalu w kategoriach: malarstwo, rzeźba, fotografia i haft artystyczny. Podczas spotkania będą rozdawane foldery i katalogi pofestiwalowe a oprawę artystyczną zapewni kameralny chór mieszany ITERUM z Ośrodka Kultury w Będzinie.
Następny finisaż wystawy odbędzie się 26 lipca 2018 roku o godz. 17:00 w Muzeum Zagłę
bia ( Pałac Mieroszewskich) w Będzinie ul. Gzichowska 15 gdzie zaprezentują się kolejni twórcy.
Data i czas wystawy i finisażu w Muzeum Saturn w Czeladzi będzie podany w późniejszym terminie.

 

Lista uczestników finisażu w Restauracji „Belvedere” w Sosnowcu


Malarstwo
Drzyżdżyk-Dziudziel Urszula – 3 szt.
Gębczyński Andrzej – 1 szt.
Jachna Andrzej – 2 szt.
Januszek Eugeniusz – 3 szt.
Lewanda Urszula – 3 szt.
Lorenc Teresa (wyróżnienie) – 3 szt.
Pietrzak Małgorzata – 3 szt.
Pijewska Elżbieta – 3 szt.
Radojewska Wanda – 2 szt.
Suchecka Regina – 2 szt.
Szaleniec Jacek (Grand Prix) – 3 szt.
Śmietana Adam – 2 szt.
Trzaskalski Edward – 3 szt.
Watychowicz Joseph – 2 szt.
Wychowaniec Jolanta – 1 szt.

 

Fotografia
Drzyżdżyk-Dziudziel Urszula – 3 szt.
Januszek Eugeniusz – 3 szt.
Radojewski Wiesław – 3 szt.
Wojtaszek Kazimierz – 2 szt.

 

Haft artystyczny
Barczyk Anna – 2 szt.
Gil Maria – 2 szt.
Góralska Łucja – 1 szt.

 

--

 

Lista uczestników finisażu w Muzeum Zagłębia w Będzinie.
Wystawa od 19.07. – 02.09.2018 – finisaż 26.07.2018 o godz 17:00

 

Malarstwo
Andres Kordian – 3 szt.
Długosz Wiesław – 3 szt.
Dudek Mirosława – 2 szt.
Gąsior Stefania – 3 szt.
Kurek Krzysztof – 3 szt.
Laprus Krystyna – 2 szt.
Maciejewska Anna – 2 szt.
Mądry Elżbieta – 3 szt.
Moneta Ewa – 3 szt.
Singsavang Sonia – 3 szt.
Sodowski Andrzej – 3 szt.
Walczak Alfred – 1 szt.
Wiltosińska Irena – 3 szt.
Wosik Maria – 3 szt.
Żelezińska Zofia – 3 szt.

 

Fotografia
Gilski Andrzej (wyróżnienie) – 2 szt.
Grzyb Jadwiga – 3 szt.
Religa Mariusz – 3 szt.
Religa Urszula – 3 szt.
Wiltosińska Irena – 2 szt.
 

 

Haft artystyczny
Duda Agnieszka – 3 szt.
Kłosowicz Anna (Grand Prix) – 3 szt.
Kłosowicz Krystyna – 2 szt.

 

Rzeźba
Pałys-Zatorska Anna
Gębczyński Andrzej

 

--

 

Lista uczestników finisażu w Muzeum Saturn w Czeladzi

 

Malarstwo
 Baron Halina – 3 szt.
Błaszczyk Ewa – 3 szt.
Jakubowska Anna – 3 szt.
Lipski Mirosław – 2 szt.
Kasparek Wanda – 3 szt.
Nowacka Danuta – 3 szt. 
Nowak Sybilla – 3 szt.
Rembalska Maria – 2 szt.
Rozenau Anna – 3 szt.
Sitek Barbara – 3 szt.
Skrzypczyk Jolanta – 3 szt.
Sochowska Eugenia – 3 szt.
Wiekiera Teresa – 3 szt.
Woroniec-Simlat Mira – 3 szt.
Żyła Anna – 3 szt.

 

Fotografia
Bratko-Lityńska (Grand Prix) – 3 szt.
Lityński Marek – 2 szt.
Marzec Barbara – 3 szt.
Skórka Wojciech – 2 szt.
Skórka Zofia – 1 szt.

 

Hart artystyczny
Bień Stanisława – 2 szt.
Cencek Zofia (wyróżnienie) – 3 szt.
Kwiatkowska Halina – 3 szt.

 

Rzeźba
Kuczyński K.

 

--

Podczas finisażu do odbioru będą katalogi i foldery.