Kontakt

Stowarzyszenie Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego

STKZD 42-500 Będzin
ul. Małachowskiego 29
tel. +48 795 422 561

e-mail do Zarządu STKZD
orlowska.stkzd@gmail.com

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło




Powitanie

Witamy na oficjalnej stronie Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego

Konkurs Literacko Plastyczny "Znaszli ten kraj"

Pobierz pliki na konkurs literacko plastyczny:

 

Regulamin konkursu "Znaszli ten kraj"

 

Oświadczenie STKZD

 

 

 

Wystawa Fotografii Wojciech Skórka - Pocztówka z Wietnamu

Stulecie Amatorskiego Ruchu Plastycznego

Zapraszamy na 1. Będziński Festiwal Fotografii

Serdecznie zapraszamy na 1. BĘDZIŃSKI FESTIWAL FOTOGRAFII, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 29 września 2018 r. w Pałacu Mieroszewskich w Będzinie.

Więcej informacji na stronie muzeum - Zapraszamy na 1. Będziński Festiwal Fotografii

 

FESTIWAL LUDZI AKTYWNYCH

Zapraszamy wszystkich twórców do wystawienia swoich prac w dniu 22 września 2018 od godz. 12-tej podczas Festiwalu Ludzi Aktywnych na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej (teren za Pałacem Kultury Zagłębia).

 

SPOTKANIE AUTORSKIE Z KRYSTYNĄ BORKOWSKĄ

Odbiór prac z Art Passion Festival

Zwracamy się z prośbą o odbiór prac z Art Passion Festival w siedzibie stowarzyszenia 42-500 Będzin ul. Małachowskiego 29 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym  +48 795 422 561

Benefis Teresy Orłowskiej

autor: Marek Orłowski

Finisaż wystawy 31 sierpnia 2018 roku godz. 17:00

 

 

Zapraszamy na finisaż wystawy 26 lipca 2018 roku godz. 17:00

Zapraszamy na finisaż wystawy 29 czerwca 2018 roku godz. 17:00

 

III Międzynarodowy Zagłębiowski Festiwal Sztuki
ART PASSION FESTIVAL – 2018

 

Zapraszamy na finisaż wystawy 29 czerwca 2018 roku godz. 17:00 do Restauracji Belvedere (w Pałacu Schoena) w Sosnowcu ul. Chemiczna 12, gdzie prezentowane będą prace niżej wymienionych uczestników festiwalu w kategoriach: malarstwo, rzeźba, fotografia i haft artystyczny. Podczas spotkania będą rozdawane foldery i katalogi pofestiwalowe a oprawę artystyczną zapewni kameralny chór mieszany ITERUM z Ośrodka Kultury w Będzinie.
Następny finisaż wystawy odbędzie się 26 lipca 2018 roku o godz. 17:00 w Muzeum Zagłę
bia ( Pałac Mieroszewskich) w Będzinie ul. Gzichowska 15 gdzie zaprezentują się kolejni twórcy.
Data i czas wystawy i finisażu w Muzeum Saturn w Czeladzi będzie podany w późniejszym terminie.

 

Lista uczestników finisażu w Restauracji „Belvedere” w Sosnowcu


Malarstwo
Drzyżdżyk-Dziudziel Urszula – 3 szt.
Gębczyński Andrzej – 1 szt.
Jachna Andrzej – 2 szt.
Januszek Eugeniusz – 3 szt.
Lewanda Urszula – 3 szt.
Lorenc Teresa (wyróżnienie) – 3 szt.
Pietrzak Małgorzata – 3 szt.
Pijewska Elżbieta – 3 szt.
Radojewska Wanda – 2 szt.
Suchecka Regina – 2 szt.
Szaleniec Jacek (Grand Prix) – 3 szt.
Śmietana Adam – 2 szt.
Trzaskalski Edward – 3 szt.
Watychowicz Joseph – 2 szt.
Wychowaniec Jolanta – 1 szt.

 

Fotografia
Drzyżdżyk-Dziudziel Urszula – 3 szt.
Januszek Eugeniusz – 3 szt.
Radojewski Wiesław – 3 szt.
Wojtaszek Kazimierz – 2 szt.

 

Haft artystyczny
Barczyk Anna – 2 szt.
Gil Maria – 2 szt.
Góralska Łucja – 1 szt.

 

--

 

Lista uczestników finisażu w Muzeum Zagłębia w Będzinie.
Wystawa od 19.07. – 02.09.2018 – finisaż 26.07.2018 o godz 17:00

 

Malarstwo
Andres Kordian – 3 szt.
Długosz Wiesław – 3 szt.
Dudek Mirosława – 2 szt.
Gąsior Stefania – 3 szt.
Kurek Krzysztof – 3 szt.
Laprus Krystyna – 2 szt.
Maciejewska Anna – 2 szt.
Mądry Elżbieta – 3 szt.
Moneta Ewa – 3 szt.
Singsavang Sonia – 3 szt.
Sodowski Andrzej – 3 szt.
Walczak Alfred – 1 szt.
Wiltosińska Irena – 3 szt.
Wosik Maria – 3 szt.
Żelezińska Zofia – 3 szt.

 

Fotografia
Gilski Andrzej (wyróżnienie) – 2 szt.
Grzyb Jadwiga – 3 szt.
Religa Mariusz – 3 szt.
Religa Urszula – 3 szt.
Wiltosińska Irena – 2 szt.
 

 

Haft artystyczny
Duda Agnieszka – 3 szt.
Kłosowicz Anna (Grand Prix) – 3 szt.
Kłosowicz Krystyna – 2 szt.

 

Rzeźba
Pałys-Zatorska Anna
Gębczyński Andrzej

 

--

 

Lista uczestników finisażu w Muzeum Saturn w Czeladzi

 

Malarstwo
 Baron Halina – 3 szt.
Błaszczyk Ewa – 3 szt.
Jakubowska Anna – 3 szt.
Lipski Mirosław – 2 szt.
Kasparek Wanda – 3 szt.
Nowacka Danuta – 3 szt. 
Nowak Sybilla – 3 szt.
Rembalska Maria – 2 szt.
Rozenau Anna – 3 szt.
Sitek Barbara – 3 szt.
Skrzypczyk Jolanta – 3 szt.
Sochowska Eugenia – 3 szt.
Wiekiera Teresa – 3 szt.
Woroniec-Simlat Mira – 3 szt.
Żyła Anna – 3 szt.

 

Fotografia
Bratko-Lityńska (Grand Prix) – 3 szt.
Lityński Marek – 2 szt.
Marzec Barbara – 3 szt.
Skórka Wojciech – 2 szt.
Skórka Zofia – 1 szt.

 

Hart artystyczny
Bień Stanisława – 2 szt.
Cencek Zofia (wyróżnienie) – 3 szt.
Kwiatkowska Halina – 3 szt.

 

Rzeźba
Kuczyński K.

 

--

Podczas finisażu do odbioru będą katalogi i foldery.

Wygenerowano w sekund: 0.01
2,932,543 unikalnych wizyt